Надходження до бібліотеки

/Files/images/bbloteka/knigi-186.gif

До шкільної бібліотеки надійшли підручники для учнів 2-го класу за новими навчальними програмами, розробленими на виконання Державного стандарту початкової загальної освіти.

  • Математика. 2 клас (авт. Рівкінд Ф. М., Оляницька Л. В.), Видавничий дім «Освіта».
  • Сходинки до інформатики. 2 клас (авт. Коршунова О.В.), Видавництво «Генеза».
  • Основи здоров'я. 2 клас (авт. Гнатюк О. В.) Видавництво «Генеза».
  • Музичне мистецтво. 2 клас (авт. Христова Л., Сергієчко В.), Видавничий дім «Освіта»
    Трудове навчання. 2 клас» (авт. Сидоренко В. К., Котелянець Н. В.), Видавництво «Сиция».

Також отримано прекрасну художню літературу.

Г.П.Бідняк «Симфонія серця». Ювілейне видання до 80-річчя автора цієї книги. Книга містить поезії, написані щиро, схвильованою поетичністю в основному в останні два роки.

Василь Симоненко «Цар Плаксій та Лоскотон». До збірки творів талановитого українського поета В.Симоненка увійшли казки, вірші, сонети,, поеми, байки. Видання стане у пригоді учителям та учням – до нього включені твори, рекомендовані шкільною програмою з української літератури, збірка прислужиться тим, хто глибше і досконаліше хоче пізнати творчості В.Симоненка.

Максим Рильський «Спинилося літо на порозі». До цього видання увійшли кращі твори видатного українського поета М.Т.Рильського – ліричні поезії, переклади казок О.Пушкіна, П.Єршова, В.Одоєвського, зразки світової поезії українською мовою та «Слово ПРО Ігорів похід». Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури.

Н.Г.Немировська «Словник синонімів та атонімів». Словник містить перелік найуживаніших слів, до яких дібрані синонімічні та антонімічні відповідники, що супроводжуються стислими тлумаченнями та стилістичними ремарками.

О.Д.Іваненко «Мої казки і мої дорогі вчителі». До цієї книжки увійшла відзначена Шевченківською премією збірка спогадів відомої української дитячої письменниці «Завжди у житті», а також її казки.

«Легенди про короля Артура». Сучасний літературний переказ епосу Т.Мелорі, зроблений чудовим письменником А.А.Климовим. Прекрасні ілюстрації подвигів легендарного короля Артура, виконані в неоромантичному стилі двома великими художницями – Л.Куриленко, і О.Зеркалій відведуть читачів від реальності в загадковий і прекрасний світ середньовічних легенд.

І.С.Костиря «Казка про сонячних братів». У новій книзі зібрані основні добутки дитячого письменника. Казки, які допомагають дітям пізнавати світ, виховують в них кращі людські якості.

Кiлькiсть переглядiв: 168

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.