ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням педагогічної

ради навчально-виховного комплексу

«Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

№5 – дошкільний навчальний заклад»

протокол № 9 від 01.06.2018

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЖЕРЕБКУВАННЯ

1. Жеребкування проводитиметься в присутності батьків дітей, які претендують на вільні місця, або уповноваженої ними особи.

2. Жеребкування проводиться за допомогою прозорої скриньки та аркушів паперу (далі жеребків).

3. Загальна кількість жеребків дорівнює кількості дітей, які претендують на вільні місця.

4. Кількість жеребків, які дають право бути зарахованим на вільні місця має відповідати кількості вільних місць.

5. Інформацію про те, які з жеребків дають право бути зарахованими на вільні місця, буде доведено до відома усіх присутніх учасників жеребкування з обов’язковим відображенням у відповідному протоколі засідання конкурсної комісії.

6. Жеребки до того, як їх помістять у скриньку будуть продемонстровані всім присутнім учасникам жеребкування, які мають право оглянути як жеребки так і скриньку.

7. Після переміщення жеребків у скриньку, кожен учасник жеребкування дістає жеребок зі скриньки у порядку розміщення дітей у списку, сформованому в алфавітному порядку, розпаковує його, демонструє та оголошує усім присутнім учасникам жеребкування та членам комісії його зміст. (У разі відсутності під час жеребкування батьків дитини або уповноваженої ними особи жеребок замість них дістає зі скриньки визначений конкурсною комісією член комісії).

8. Результат кожного жеребкування відразу фіксується в протоколі засідання конкурсної комісії.

9. Після діставання останнього жеребка головою або одним з членів конкурсної комісії оголошуються результати жеребкування, фіксуються в протоколі засідання конкурсної комісії та підписуються всіма членами конкурсної комісії, що є підставою для видання наказу про зарахування дітей на вільні місця.

10. Учасники жеребкування можуть звернутися зі скаргою до відділу освіти Марганецької міської ради протягом двох робочих днів після оголошення результатів жеребкування.

Кiлькiсть переглядiв: 115

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.