Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Батьки майбутніх першокласників вже зараз задаються питанням як відправити дитину до школи, що необхідно для цього.

Відповідно до розділу ІІ наказу МОН Українивід 16.04.2018 р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» змінилися умови для зарахування дитини до першого класу закладу освіти.

Які ж особливості зарахування дитини до 1 класу?

Впродовж 4-31 травня НВК "Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 -дошкільний навчальний заклад" Марганецької міської ради Дніпропетровської області проводить набір учнів в 1 клас початкової школи. Прогнозовано планується відкриття 1 перший клас. Право на першочергове зарахування мають діти:

- які проживають на закріпленій території обслуговування (мікрорайон №5);

- рідні брати або сестри яких здобувають освіту у цьому навчальному закладі;

- які є дітьми працівників НВК "Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 -дошкільний навчальний заклад".

Прийом відбуватиметься у два етапи:

I етап (04.05.2020 -31.05.2020).

Гарантоване право при вчасній подачі документів до 31 травня 2020 року:

1.Заява одного з батьків про зарахування дитини до 1 класу.

2. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

3. Оригінал або копія медичні довідки: Ф №086-1/о «Довідка учня загально-освітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08 2010 р. №682, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 р. за № 794/ 18089.

4. Оригінал або копія висновку інклюзивно - ресурсного центру про комплексну оцінку дитини с особливими освітніми потребами чи висновку психолого-медико-педагогіческої консультації (у разі наявності).

5. Копії та оригінали одного з наступних документів (за вибором заявника), що засвідчують проживання на території обслуговування та право на першочергове зарахування.

Без оригіналів документів передбачених пунктами 3, 4 наказ про зарахування 01.06.2020 р. не може бути виданий.

Наголошуємо необхідності надання достовірної інформації, що подається до закладу освіти.

II етап (01.06.2020 – 15.06.2020)

Оголошення вакантних місць та списків претендентів для зарахування. Впродовж 1-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня.Діти зараховуються на вільні місця до НВК "Марганецька ЗОШ №5 - ДНЗ" за умови подання до 10 червня оригіналів необхідних документів. Якщо претендентів на зарахування більше ніж вільних місць то тоді проводиться процедура жеребкування.

Наша школа з нетерпінням чекає на майбутніх першокласників!

Кiлькiсть переглядiв: 291

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.